ZMIANA MIEJSCA GŁOSOWANIA PRZEZ WYBORCĘ NIEPEŁNOSPRAWNEGO


Wyborca niepełnosprawny może głosować osobiście w lokalu wyborczym w obwodzie głosowania właściwym dla jego miejsca zamieszkania. Może także głosować w wybranym przez siebie lokalu wyborczym dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W tym celu powinien on złożyć wniosek o zmianę miejsca głosowania (dostępny do wydrukowania poniżej lub złóż przez internet tutaj).

Wniosek należy złożyć najwcześniej w 44. dniu (tj. od dnia 26 kwietnia 2024 r.) a najpóźniej w 3. dniu przed dniem wyborów (tj. 6 czerwca 2024 r. ). Wniosek należy złożyć w godzinach pracy Urzędu Gminy i Miasta w Sianowie. O dotrzymaniu terminu złożenia wniosku decyduje data jego otrzymania przez Urząd, a nie data nadania (stempla pocztowego).

Po złożeniu powyższego wniosku wyborca zostanie skreślony ze spisu w stałym obwodzie głosowania właściwym dla adresu zameldowania na pobyt stały lub adresu stałego zamieszkania.

Informacja o lokalach obwodowych komisji wyborczych dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych dostępna jest w Biuletynie Informacji Publicznej gminy oraz w obwieszczeniu o numerach i granicach obwodów głosowania, najpóźniej w dniu 30. dniu przed dniem wyborów.

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Typ dokumentu:
application/pdf
Rozmiar:
194KB
Liczba pobrań:
Trwa wczytywanie
Informacja wytworzona przez:
Tomasz Gierowski
email: tgierowski@sianow.pl
, w dniu:  25‑03‑2024 09:17:04
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Tomasz Gierowski
email: tgierowski@sianow.pl
, w dniu:  $dateTool.format("dd-MM-yyyy HH:mm:ss", $date).replace(" ", " ").replace("-","‑").replace(" 00:00:00", "")
Data ostatniej aktualizacji:
25‑03‑2024 09:22:27
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany article-history-date-create Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
article-history-load-more
article-show-archive